Yeni nesil lojistik topluluğu.

Ekol Lojistik Maaşları

Ekol Lojistik

0 10

Ekol Lojistik

 

Aklı; bilinci ve duyguyu bir araya getiren iş modelini, teknolojinin verdigi ilham ile destekleyen Ekol lojistik, müşterileri için her zaman entegre, esnek ve etkin çözümler sunar.

Firmanın hep bir adım önde oluşu, hep daha iyiyi istemesi müşterileri için pek çok başarıya hizmet etmekte ve finansal, sosyal, çevresel faydalar sağlamaktadır.

Türkiye, İtalya, Almanya, Yunanistan, Ukrayna, Fransa, Romanya, İspanya, Macaristan, Polonya, İsveç, Çekya ve Slovenya firmanın çalıştığı ülkelerdir.

Kapalı alan olarak 1.000.000 m2‘ye yakın olan dağıtım merkezinin yanında Intermodal taşımacılığa elveren haftalık 52 sefer gerçekleştiren blok trenleri ile 7.500 aracıyla Ekol lojistik, Avrupa’nın başlıca lojistik sağlayıcılarındandır.

 

Ekol Lojistik Maaşları

 

Dağıtım alanında oldukça güçlü olan Ekol firmasının başarısının arkasındaki en önemli güç, elinde bulundurduğu insan kaynağıdır. Sonsuz müşteri memnuniyetinin ve pek çok olumlu geri dönüşün kaynağı ise, azim ve yüksek enerjiyle çalışan 7.500‘den fazla çok uluslu çalışan, ve firma ile çalışan arasındaki karşılıklı memnuniyettir. Firma kendi kalite ve imajını kesinlikle hak ediyor. Hem müşterilerine hem de çalışanlarına karşı sorumluklarını yerine getiren Ekol lojistik, çalışanlarının ödemesi konusunda da oldukça cömert ve sorumluluk sahibidir.

Firma çalışanlarının maaşlarını düzenli bir şekilde ödemekte, fazla mesai yapıldığında gerekli eklemeyi yapmakta ve çalışanlarının haklarını gözetmektedir. Bunun yanında Ekol lojistik, çalışanlarına ücretsiz öğle yemeğinin ile birlikte servis hizmeti ve motivasyon arttırıcı etkinlikler de sunmaktadır.

Kadrolu çalışan ve taşeron firmalara bağlı olan çalışanların maaşları daha düşük olsa da, firma her bir çalışanına iyi niyetli yaklaşmakta ve bir sorun olduğunda çözüm odaklı hareket etmektedir. Bu yüzden de firmanın istihdam ettiği binlerce çalışanı ve işbirliği yaptığı çok sayıda taşeron bulunuyor.

 

Ekol Lojistik Çalışma Prensibi

 

Ekol lojistik, her ne kadar çalışanlarına karşı saygılı ve ilgili olsa da iş konusunda oldukça ciddi ve seviyeli bir firma olarak biliniyor. İş ortamında son derece otoriter ve prensip sahibi yöneticiler görebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.